| Wielkość | 38,5*29*2cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | 18.6*10.3CM PCM Ice Pack Brick do przechowywania i transportu medycznego |
|---|---|
| Wielkość | 18,6*10,3 cm, 22,5*13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | 25 stopni wielokrotnego użytku Opakowania mikrofalowe do podgrzewania obiadu |
|---|---|
| Rozmiar | 30 * 20 * 2 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | 25 stopni, 55 stopni, 80 stopni PCM |
| Nazwa produktu | PCM Materiał zmieniający fazę Eutektyczna płyta zimna wielokrotnego użytku o różnych zastosowaniach |
|---|---|
| Wielkość | 24.5*24,5*2,5 cm lub na zamówienie |
| Pojemność | 1200ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 19*12*1.5 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |