| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 320 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Cooler wielokrotnego użytku PCM Ice Pack Długotrwałe opakowania do zamrażania |
|---|---|
| Rozmiar | 18*18 cm |
| Pojemność | 450ml |
| Materiał zewnętrzny | Folia aluminiowa |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | Opakowanie na lód PCM o pojemności 1500 ml z ekologicznego materiału HDPE do transportu żywności i l |
|---|---|
| Wielkość | 290 * 250 * 30 mm lub dostosowane |
| Pojemność | 1500ML |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 320 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Plastikowy pakiet lodu, zestaw żelu do zamrażania do chłodzenia napojów w stojaku na wino |
|---|---|
| Wielkość | 21 * 13,5 * 1,5 lub dostosowane |
| Pojemność | 560 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Próbowałem też połączyć dwie puste butelki |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Próbowałem też połączyć dwie puste butelki |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |