| Nazwa produktu | Fit & fresh cool coolers wąskie opakowania na lunch na lunch |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 3,5 x 3,5 cala |
|---|---|
| Waga | 4 uncje |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Nazwa produktu | Plastikowa torba wielokrotnego użytku FDA Instant, chłodząca na lód, do przechowywania żywności na k |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Żelowy worek na lód z twardej plastikowej skorupy dla fanów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| rozmiar | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 450 ml |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o wysokiej gęstości klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Superchłonny polimer |
| typu | Termiczny |
| Wielkość | 18*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie cieczą SAP |
| Kolory | Biało niebieski |
| Wielkość | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| Wielkość | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500 g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |