| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 229*168*64mm |
|---|---|
| Pojemność | 1200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości, zatwierdzony przez SGS |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący, MSDS |
| Punkt zamarzania | 0 stopni |
| Rozmiar | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Kompaktowy futerał Medicool Insulin Protector 2 Zestaw chłodzący do zamrażarki 10 godzin chłodzenia |
|---|---|
| Rozmiar | 17.5*7*4cm,19*8*4.5cm,20*9*5cm |
| objętość | 300g, 320g, 350g |
| Stosowanie | insulina, szczepionka, chłodziarka do leków |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Fit & fresh cool coolers wąskie opakowania na lunch na lunch |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Fit & fresh Cool Coolers slim lunch packi z lodem |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelowym płynem chłodzącym |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Dopasowane i świeże chłodne lodówki wąskie opakowania na lód |
|---|---|
| materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| rozmiar | 12,2 * 12,2 * 1,2 cm, 12,2 * 12,2 * 1,4 cm, 13,3 * 12,7 * 1,3 cm |
| Waga | 130g, 180g, 160g |
| Kolor | Można dostosować |