| Nazwa produktu | Przenośne opakowania wielokrotnego użytku Nylon Cooler PCM Gel Ice Pack na świeże jedzenie |
|---|---|
| rozmiar | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Rozmiar | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 30 * 30 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | 2C - 8C Trwała, wysokowydajna zamrażarka z żelem medycznym do stosowania w medycynie |
|---|---|
| Wielkość | 18,6*10,3 cm, 22,5*13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |