| Wielkość | 24,5*24,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1038 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 42,5*29*3cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| Wielkość | 32.5*24,5*3cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Materiał zmieniający fazę SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 14,3 * 7,7 * 3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 280g |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | niebieski |
| typu | Plecak z ubezpieczeniem na mleko matki |
|---|---|
| materiał | Termiczny |
| Worek lodu | Plastik HDPE do żywności |
| Funkcja | Przyjazne dla środowiska |
| Brand name | JS |