| Wielkość | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Nazwa produktu | 16,5 * 7,4 * 2 cm Instant Cool Bag Pakiety lodowe Ice Gel Pack Twardy plastik wielokrotnego użytku |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 23,5*19,5*3cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml cienkich woreczków chłodzących wielokrotnego użytku do zgrzewania ultradźwiękowego c |
|---|---|
| ROZMIAR | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Niestandardowa przenośna termiczna niebieska torba chłodząca Okłady z lodu Lunch Ice Brick For Cool |
|---|---|
| Rozmiar | 10.8*5.8*2 cm |
| Pojemność | 100ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Rozmiar | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Niebieski, można dostosować |