| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biało niebieski |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płyn | Żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Można je dostosować |
| Rozmiar | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 43,6*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płyn | Super chłonny polimer / materiał zmiennofazowy |
| Zabarwienie | niebieski |
| Wielkość | 10*2cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| Wielkość | 14.5*14.8*2.8 cm |
|---|---|
| Waga | 370g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Kolory | Biało niebieski |