| Nazwa produktu | 200ML nietoksyczny sztywny plastikowy pojemnik chłodzący, zamrażarka, kostka lodu do torby na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| ROZMIAR | 22,5x18,5x3,5cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| Wielkość | 29*20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Polimer superabsorbujący, CMC, PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Rozmiar | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
|---|---|
| Waga | 250g/500g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować; |
| Nazwa produktu | Wielokrotnie używane torby chłodzące typu twardego, plastikowe opakowania lodowe, żelowe bloky zamra |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| Rozmiar | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |