| Rozmiar | można dostosować |
|---|---|
| Waga | zwyczaj |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 245*1145*15mm |
|---|---|
| Waga | 390g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 10*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie SAP / CMC / PCM |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 43,8**20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 52*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 2500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP lub CMC lub PCM |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Wielkość | 24,5*24,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1038 g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały pojemnik z niebieskim żelem, można również dostosować |
| Wielkość | 38,5*29*2cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 38,5*20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |