| Rozmiar | 23,5*19,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | FDA zatwierdziła plastikowe torby do chłodzenia natychmiastowego, opakowania lodowe, zamrażarki, blo |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Rozmiar | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Sztywne plastikowe kostki lodu wielokrotnego użytku klasy spożywczej, torby chłodzące do pojemników |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | można dostosować |
|---|---|
| Waga | zwyczaj |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |