| Nazwa produktu | Wypełnione wodą pakiety lodowe do zamrażarki Chłodziarki do lodu z cegieł do torebek chłodzących |
|---|---|
| rozmiar | 18 * 10,5 * 3 cm lub dostosowane |
| OEM | tak |
| Pojemność | 450 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Próbowałem też połączyć dwie puste butelki |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Podwójne otwory twardy plastikowy szczupły chłodniejszy pasujący i świeże opakowania lodowe dla work |
|---|---|
| Wielkość | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | HDPE SAP Materiał Wypełnione wodą okłady z lodem do worków chłodzących |
|---|---|
| Rozmiar | 18 * 10,5 * 3 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Pojemność | 450 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez FDA 260Ml Thermal Hard Block Ultra Thin Ice Pack do torby chłodzącej |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5 * 17,5 * 1,2 cm, 260 ml |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rozmiar | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | Cool bag Lunch Ice Pack, zestaw żelowy do zamrażania do toreb termoizolacyjnych, pudełko na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 125 x 125 x 12 mm lub niestandardowe |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Pojemność | 270ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku długotrwałe zestawy do zamrażania na zimno do lodówki, torby na lunch, plecaki |
|---|---|
| Rozmiar | 22,5 * 13,5 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Pojemność | 500ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |