| Nazwa produktu | Przenośne plastikowe opakowania wielokrotnego użytku z tworzywa sztucznego HDPE, ultracienkie, zimne |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm, 260 ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | 25 * 20 * 1 cm Ultra Thin Gel Ice Pack do żywności, kostka lodowa wielokrotnego użytku do torby chło |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 150 ml Mini Kolorowe Okłady Lodowe Do Lodówek Długotrwałe Okłady Lodowe |
|---|---|
| ROZMIAR | 12*7.8*2 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Do użytku spożywczego Twardy plastikowy worek chłodzący z HDPE, żel chłodzący do torby na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2cm, 17*11*1cm, 16*11*2cm,24,5*14,5*1,5cm |
| Pojemność | 200 ml, 165 ml, 300 ml, 390 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Cool Bag Okłady z lodu Żel Zimny PCM Materiał zmieniający fazę do torebek / pudełek chłodzących |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Cool Coolers Slim Wielokrotnego użytku żelowe opakowania do lodów do pudełek śniadaniowych, toreb na |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| Wielkość | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |