| Wielkość | 54.4*34.4*1.8 CM |
|---|---|
| Waga | 2900g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 14,3*7,7*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 280G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | dostosować |
| Wielkość | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Waga | 800g / SZT. |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |