| Nazwa produktu | Cool Coolers Slim Wielokrotnego użytku żelowe opakowania do lodów do pudełek śniadaniowych, toreb na |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Cool bag Lunch Ice Pack, zestaw żelowy do zamrażania do toreb termoizolacyjnych, pudełko na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 125 x 125 x 12 mm lub niestandardowe |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Waga | 210g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować! |
| Wielkość | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP + oczyszczona woda |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | 600 ml wielokrotnego użytku płyta grzewcza eutektyczna z tworzywa sztucznego HDPE pojemniki na lód d |
|---|---|
| Wielkość | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Kod Hs | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Rozmiar | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |