| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| rozmiar | 10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód o pojemności 600 ml z HDPE do chłodzenia napojów |
|---|---|
| rozmiar | 18,5 * 11,7 * 3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | Można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| rozmiar | 8 * 7,5 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Kwadratowe, wielokrotnie używane torby lodowe do chłodni, nietoksyczne torby chłodnicze, torby lodow |
|---|---|
| Wielkość | 125*125*12mm |
| Pojemność | 150 ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Zatwierdzone przez FDA sztywne, cienkie, żelowe opakowania chłodzące wielokrotnego użytku do torby n |
|---|---|
| ROZMIAR | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub dostosowane! |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |