| Rozmiar | średnica: 21,5 cm, grubość: 2,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 730ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Materiał grzewczy +55 C |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Promocyjny przenośny prezent żelowa torba chłodząca okłady z lodu Lunch Cold Pack na pudełko na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Sztywne plastikowe kostki lodu wielokrotnego użytku klasy spożywczej, torby chłodzące do pojemników |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Chłodnie Cienkie, wielokrotnie używalne żele Małe worki chłodzące Paczki z lodem na lunch Pudełka, w |
|---|---|
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |