| Nazwa produktu | Niestandardowe przenośne słodkie paczki lodu o pojemności 300 ml Zamrażarki do pudełek na lunch i to |
|---|---|
| Rozmiar | 16*2.7 cm, 300 ml |
| Ekologiczny | tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Dwuotworowe opakowania na lód wielokrotnego użytku do lodówek, nietoksyczna torba na lód do pojemnik |
|---|---|
| ROZMIAR | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku długotrwałe zestawy do zamrażania na zimno do lodówki, torby na lunch, plecaki |
|---|---|
| Rozmiar | 22,5 * 13,5 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Pojemność | 500ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 21 * 10 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Nazwa produktu | Wysokiej jakości żelowe kostki lodu z HDPE o wadze 600g do chłodzenia żywności i napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 21,8*15*3 cm |
| Waga | 600g |
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Kolor | zaakceptuj niestandardowe |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | Sprzedaż hurtowa 550 ml eutektycznej płyty grzewczej wielokrotnego użytku pe plastikowe pudełko do p |
|---|---|
| rozmiar | 20 * 20 * 1,5 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | Food Grade Sztywne plastikowe wielokrotnego użytku ultracienkie żelowe opakowania na lód Pudełko na |
|---|---|
| Wielkość | 19 * 12,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, tak. |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |