| Nazwa produktu | PCM materiał zmieniający fazę uchwyt na piwo chłodnica cegła lodowa Plastik HDPE bez BPA |
|---|---|
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
| Tom | 1500ml |
| Stosowanie | Uchwyt na piwo, wino na puszkę |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Waga | 90g,90g,50g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |