| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 7*7*1.5 cm |
|---|---|
| Waga | 45g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 32*11*2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 580 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | +55 materiał grzewczy |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Opakowania rozgrzewające na lunch Wielokrotnego użytku Bez Bpa Trwałe opakowania z żelem gorącym Pe |
|---|---|
| Rozmiar | 30 * 20 * 2 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | 25 stopni, 55 stopni, 80 stopni PCM |
| Rozmiar | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 15,8*9,5*3,5 CM |
|---|---|
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | 200 ml nietoksycznych, trwałych plastikowych wkładów grzewczych wielokrotnego użytku do termicznego |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| OEM | tak |
| Ekologiczny | tak |
| Materiał | HDPE+żel rozgrzewający |