| Nazwa produktu | Superchłonny polimer wielokrotnie używalny torba chłodna torba lodówka świeża paczka żywności do tor |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE wielokrotnego użytku niezawierający BPA |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Do użytku spożywczego Twardy plastikowy worek chłodzący z HDPE, żel chłodzący do torby na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2cm, 17*11*1cm, 16*11*2cm,24,5*14,5*1,5cm |
| Pojemność | 200 ml, 165 ml, 300 ml, 390 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Przenośna mini torba chłodząca dla dzieci wielokrotnego użytku w kształcie fali na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Zamrażalny lodówka do zamrażania worek do chłodzenia worek z lodem do lunchu worek termiczny |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 8,8 * 1,5 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku ogrzewanie 55C Materiał zmieniający fazę Pakiet grzewczy na lunch z torbą termi |
|---|---|
| ROZMIAR | 13*2.8 cm |
| Oem | TAk |
| Ekologiczny | TAk |
| Materiał | HDPE + żel rozgrzewający |
| rozmiar | 22 * 11 * 1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | Żel chłodzący |
| kolory | niebieski |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny, bezpieczny dla żywności żel chłodzący PCM - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| Wielkość | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400G |
| Kolor | Można je dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml mini chłodziarkę chłodzącą w formie smukłych żelowych wkładów chłodzących na mrożoną |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 25*20*1cm |
|---|---|
| Pojemność | 450ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |