| Nazwa produktu | Ekologiczne izolowane pakiety ciepła wielokrotnego użytku Engery Storage Box z Pcm |
|---|---|
| ROZMIAR | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| Oem | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 3,5 x 3,5 cala |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Typ | Termiczny |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Rozmiar | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Butelka z tworzywa sztucznego HDPE o pojemności 400 ml z lodem do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |