| Rozmiar | 15,8*9,5*3,5 CM |
|---|---|
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Materiał zmiany fazy Plastik HDPE 1700 ml PCM Ice Pack Duży pojemnik na lód do lodówki |
|---|---|
| Wielkość | 39*23*2,5 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 1700ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał o przemianie fazowej |
| Nazwa produktu | Duża plastikowa kostka lodu wielokrotnego użytku z niebieskim żelem z certyfikatem CE / FDA |
|---|---|
| rozmiar | 17,5 * 11,5 * 1 cm lub niestandardowe |
| OEM | tak |
| Przyjazne dla środowiska | tak |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Zdrowa żywność klasy Piękne opakowanie do lodu wielokrotnego użytku dla dzieci Kształt zwierząt Małe |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm, 210 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Nazwa produktu | Twardy plastikowy piknik uroczy zestaw lodu mini zestaw lodu Super Absorbent Polymer |
|---|---|
| Wielkość | 5*5 cm |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Bpa Free 100ML wielokrotnego użytku Mini kształt jabłka Śliczne opakowania lodu Plastikowa cegła lod |
|---|---|
| Rozmiar | 10*2 cm, 100 ml |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Opakowania rozgrzewające na lunch Wielokrotnego użytku Bez Bpa Trwałe opakowania z żelem gorącym Pe |
|---|---|
| Rozmiar | 30 * 20 * 2 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | 25 stopni, 55 stopni, 80 stopni PCM |
| Rozmiar | 3,5 x 3,5 cala |
|---|---|
| Waga | 4 uncje |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
|---|---|
| Wewnątrz ciecz | żel |
| kolory | Żółty |
| Certyfikaty | FDA SGS MSDS CPSIA |
| Rodzaj opakowania | Pudełko tekturowe |