| Nazwa produktu | Nietoksyczny, bezpieczny dla żywności żel chłodzący PCM - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| Wielkość | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400G |
| Kolor | Można je dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Hurtownia przenośnych, trwałych opakowań ciepła wielokrotnego użytku do izolowanej torby na lunch |
|---|---|
| rozmiar | 21 * 10 * 5,2 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Dostosuj bezpieczne i nietoksyczne opakowania z lodem wielokrotnego użytku z materiałem zmieniającym |
|---|---|
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub niestandardowe |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | Ekologiczne izolowane pakiety ciepła wielokrotnego użytku Engery Storage Box z Pcm |
|---|---|
| ROZMIAR | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| Oem | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 600 ml wielokrotnego użytku eutektyczna płyta grzewcza Hdpe Heat Pack żel grzewczy wewnątrz |
|---|---|
| ROZMIAR | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| Oem | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 200 ml nietoksycznych, trwałych plastikowych wkładów grzewczych wielokrotnego użytku do termicznego |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| OEM | tak |
| Ekologiczny | tak |
| Materiał | HDPE+żel rozgrzewający |
| Nazwa produktu | 20 * 20 * 1,5 cm kwadratowe wielokrotnego użytku twarde pojemniki na lód z tworzywa sztucznego do po |
|---|---|
| rozmiar | 20 * 20 * 1,5 cm lub dostosowane |
| ODM | Witamy |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | materiał o przemianie fazowej |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku ogrzewanie 55C Materiał zmieniający fazę Pakiet grzewczy na lunch z torbą termi |
|---|---|
| ROZMIAR | 13*2.8 cm |
| Oem | TAk |
| Ekologiczny | TAk |
| Materiał | HDPE + żel rozgrzewający |
| Nazwa produktu | Zatwierdzone przez FDA sztywne, cienkie, żelowe opakowania chłodzące wielokrotnego użytku do torby n |
|---|---|
| ROZMIAR | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub dostosowane! |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |