| Nazwa produktu | Fabrycznie dostosuj materiał z tkaniny oxford Medyczne pudełka chłodnicze z panelem VIP |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 47*31*36.5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 36*22*25 cm |
| Pojemność | 19,8 l |
| Waga | 3 kg |
| Wielkość | Wymiary: 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g / SZT. |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 25 stopni wielokrotnego użytku Opakowania mikrofalowe do podgrzewania obiadu |
|---|---|
| Rozmiar | 30 * 20 * 2 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | 25 stopni, 55 stopni, 80 stopni PCM |
| Nazwa produktu | Zatwierdzone przez FDA nietoksyczne słodkie opakowania z lodem Zastosowanie plastikowe opakowanie z |
|---|---|
| Rozmiar | 16 * 2,7 cm lub dostosowane |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku śliczne torby chłodzące na piwo Opakowania na lód Pe Plastikowe torebki na lód |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Mini Fit And Fresh Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Bricks For Kids Przenośna torba |
|---|---|
| Rozmiar | 12*7.8*2 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Nazwa produktu | Torba na insulinę, torba chłodząca Pojemnik na lód ze szczepionką z logo Cooling Ice Brick Printing |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 19*8.5 cm |
| wewnątrz produktu | chłodząca cegła lodowa |
| Waga całkowita | 400g |
| rozmiar kostki lodu | 17.3*7*4 cm |
| Nazwa produktu | Dopasowane i świeże chłodne lodówki wąskie opakowania na lód |
|---|---|
| materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| rozmiar | 12,2 * 12,2 * 1,2 cm, 12,2 * 12,2 * 1,4 cm, 13,3 * 12,7 * 1,3 cm |
| Waga | 130g, 180g, 160g |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Fit & fresh cool coolers wąskie opakowania na lunch na lunch |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | Można dostosować |