| Nazwa produktu | 1100ml Okrągłe pakiety ciepła wielokrotnego użytku Pcm Kuchenka mikrofalowa dla zwierząt domowych |
|---|---|
| ROZMIAR | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| Oem | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa sztucznego PP |
| Nazwa produktu | Duże okrągłe zestawy grzewcze z materiału PCM do przemiany fazowej wielokrotnego użytku dla zwierząt |
|---|---|
| rozmiar | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| OEM | tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa PP |
| Nazwa produktu | Plastikowa torba wielokrotnego użytku FDA Instant, chłodząca na lód, do przechowywania żywności na k |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | FDA zatwierdziła plastikowe torby do chłodzenia natychmiastowego, opakowania lodowe, zamrażarki, blo |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Produkty promocyjne Opakowania cieplne wielokrotnego użytku z materiałem zmiennofazowym Pcm |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
| Oem | TAK |
| Ekologiczny | TAK |
| Materiał | HDPE + żel rozgrzewający |
| Nazwa produktu | Bezpieczne, nietoksyczne, mikrofalowe zestawy grzewcze wielokrotnego użytku z zatwierdzeniem MSDS / |
|---|---|
| Rozmiar | 13*2.8 cm |
| Oem | TAK |
| Ekologiczny | TAK |
| Materiał | HDPE + żel rozgrzewający |
| Nazwa produktu | Cool Bag Ice Packs Fit & Fresh Slim wielokrotnego użytku chłodzący żel chłodzący do żywności na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Plastikowe zimne płyty eutektyczne HDPE klasy spożywczej z żelem zatwierdzonym przez SGS |
|---|---|
| Rozmiar | 22*14*2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Sprzedaż hurtowa 550 ml eutektycznej płyty grzewczej wielokrotnego użytku pe plastikowe pudełko do p |
|---|---|
| rozmiar | 20 * 20 * 1,5 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny żel chłodzący PCM, bezpieczny dla żywności - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| ROZMIAR | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |