| Rozmiar | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Waga | 290g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować! |
| Rozmiar | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Waga | 290g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba termoizolacyjna dla mamy dla niemowląt worek do przechowywania mleka z pie |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 15*15*14 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 400g |
| Wewnątrz | 380 ml cegły lodowej |
| Wielkość | 17,3*9,6*3,8m |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Cukrzycowe przenośne torby na insulinę z tkaniny oxford z klockami chłodzącymi z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*9,5*5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 19*8*4 cm |
| Waga | 400g |
| W środku | Kostka lodu 350 ml |
| Nazwa produktu | Izolowany termicznie pojemnik na lód VPU do lodów długo mrożonych |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 63x47,5x43cm |
| Wymiar wewnętrzny | 56,8x41,5x40,2 cm |
| Pojemność | 95L |
| Waga | 11kg |
| Nazwa produktu | Dostosuj bezpieczne i nietoksyczne wielokrotnego użytku wkłady chłodzące z materiału PCM zmieniające |
|---|---|
| Wielkość | 17,8*12,2*1,2 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |