| Wielkość | 18*13*3cm |
|---|---|
| Waga | 450g / SZT. |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | Składana i przenośna torba chłodząca na szczepionkę Torba na ramię |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 45,2*31,7*34,3 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 37,5*23,5*26,2 cm |
| Pojemność | 24L |
| Waga | 3kg |
| Rodzaj | Pudełko chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla pudełka EPP | 58*38*54 cm |
| Rozmiar wewnętrzny do skrzynki EPP | 53*30*47 cm |
| Pojemność skrzynki EPP | 74,7 l |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| Nazwa produktu | Składana i przenośna torba chłodząca na szczepionkę Torba na ramię |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 45,2*31,7*34,3 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 37,5*23,5*26,2 cm |
| Pojemność | 24L |
| Waga | 3kg |
| Nazwa produktu | Fit & fresh cool coolers wąskie opakowania na lunch na lunch |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Plastikowy pakiet lodu, zestaw żelu do zamrażania do chłodzenia napojów w stojaku na wino |
|---|---|
| Wielkość | 21 * 13,5 * 1,5 lub dostosowane |
| Pojemność | 560 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Fit & fresh Cool Coolers slim lunch packi z lodem |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelowym płynem chłodzącym |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Wysokiej wydajności, wielokrotnie używalne, urocze opakowania lodowe bez BPA, czerwone cegły lodowe |
|---|---|
| Wielkość | 10*2cm |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Kod Hs | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez FDA, ultra cienki plastikowy wkład chłodzący wielokrotnego użytku do lodówki; |
|---|---|
| Rozmiar | 19*15*1.2 cm, 260 ml |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba termiczna dla niemowląt typu mumia Torba do przechowywania mleka matki na |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 15*15*14 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 400g |
| W środku | Kostka lodu 380 ml |