| Nazwa produktu | Transport 100ml okrągły plastikowy pojemnik na lód uchwyt na lodówkę do piwa opakowanie żelowe do ro |
|---|---|
| Rozmiar | 8.8*2 cm, 100 ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Stosowanie | Żywność |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 210G Przenośne słodkie małe wielokrotnego użytku żelowe opakowania do lodu Hdpe dla dzieci Ice Pack |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Nazwa produktu | Mini chłodziarka do lodu z zamrażarką śliczne podnóżki w kształcie podnóżków do mrożonek i wina |
|---|---|
| Rozmiar | 14*7,5*1 cm |
| Pojemność | 90ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał | HDPE+SAP |
| Rodzaj | Pudełko chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla pudełka EPP | 36*22*25 cm |
| Rozmiar wewnętrzny do skrzynki EPP | 47*31*36.5 cm |
| Pojemność skrzynki EPP | 19,8 l |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| Nazwa produktu | Przyjazne dla środowiska chłodziarki eutektyczne o pojemności 1200 ml do chłodzenia owoców i żywnośc |
|---|---|
| Rozmiar | 30,8*18,5*4,5 cm, 1200 ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Stosowanie | jedzenie, owoce |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 200ml Pojemność Zamrażalnik wielokrotnego użytku Worek chłodniczy Paczki z lodem Bpa Bezpłatny Żywno |
|---|---|
| Wielkość | 17.8*12.2*1.4 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel Ice Pack do transportu insuliny szczepionkowej |
|---|---|
| Wielkość | 18,6*10,3 cm, 22,5*13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Rodzaj | Chłodnica próżniowa |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny do pudełka EPP | 36*22*25 cm |
| Rozmiar wewnętrzny dla pudełka EPP | 47*31*36,5 cm |
| Pojemność dla pudełka EPP | 19,8L |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| Nazwa produktu | Opakowanie do zamrażarki wielokrotnego użytku o pojemności 200 ml Bpa Free Food Grade Certyfikaty SG |
|---|---|
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.4 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 150 ml Mini Kolorowe Okłady Lodowe Do Lodówek Długotrwałe Okłady Lodowe |
|---|---|
| ROZMIAR | 12*7.8*2 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |