| Nazwa produktu | PCM Materiał zmieniający fazę Eutektyczna płyta zimna wielokrotnego użytku o różnych zastosowaniach |
|---|---|
| Wielkość | 24.5*24,5*2,5 cm lub na zamówienie |
| Pojemność | 1200ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Zestaw do zdejmowanej chłodziarki do lodu z twardego plastiku HDPE |
|---|---|
| rozmiar | 20,5 * 10 * 5,5 cm |
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| Nazwa produktu | Transport 100ml okrągły plastikowy pojemnik na lód pojemnik na chłodnicę piwa opakowanie żelowe na r |
|---|---|
| rozmiar | 8,8 * 2 cm, 100 ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Stosowanie | jedzenie |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Cool bag Lunch Ice Pack, zestaw żelowy do zamrażania do toreb termoizolacyjnych, pudełko na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 125 x 125 x 12 mm lub niestandardowe |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Chłodziarka do piwa wielokrotnego użytku, przeznaczona do przechowywania żywności, chłodziarka do na |
|---|---|
| Rozmiar | 20 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Ekologiczny | Tak |
| KOD HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Zamrażalny lodówka do zamrażania worek do chłodzenia worek z lodem do lunchu worek termiczny |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 8,8 * 1,5 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Bez BPA żelowy worek chłodzący do pakowania lodu w kostkę chłodzącą z żelem chłodzącym sok do torby |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wielokrotnego użytku bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | Bez BPA Przechowywanie żywności Długotrwałe okłady z lodu Torba chłodząca Ice Bricks Materiał wewnęt |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na piwo do żywności Chłodziarka SAP / CMC Materiał wewnętrzny |
|---|---|
| Rozmiar | 7,5 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Ekologiczny | tak |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Przenośne przechowywanie żywności Butelka wina Uchwyt na piwo Cooler Ice Cube Eco Friendly |
|---|---|
| Rozmiar | 7,5 * 2,5 cm, 80 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| OEM | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |