| Nazwa produktu | Opakowania z zamrażarką wielokrotnego użytku 200 ml Opakowania z zimnym lodem bez BPA Food Grade |
|---|---|
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,4 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 200 ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | HDPE SAP Materiał Wypełnione wodą okłady z lodem do worków chłodzących |
|---|---|
| Rozmiar | 18 * 10,5 * 3 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Pojemność | 450 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm lub dostosowane |
|---|---|
| Pojemność | 380ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Kolor | CZERWONY NIEBIESKI ŻÓŁTY |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Przenośny chłodziarz do piwa HDPE z żelem chłodzącym do aktywności na zewnątrz |
|---|---|
| Wielkość | 5,8*2,4 cm, 60 ml |
| Rodzaj | bezludny |
| Użycie | Piwo |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku Eutectic Cold Plates Duże bloki zamrażarki do lodów mrożonych |
|---|---|
| Wielkość | 20*18*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 800ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Plastikowe eutektyczne zimne płyty lodowa cegła do długotrwałego transportu żywności |
|---|---|
| Rozmiar | 16,3*9,5*3,8 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Super chłonny polimer |
| Nazwa produktu | Bez BPA Przechowywanie żywności Długotrwałe okłady z lodu Torba chłodząca Ice Bricks Materiał wewnęt |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Gorąca zimna twarda skorupa hdpe plastikowy kształt zwierząt ładny zestaw chłodzący do zamrażarki na |
|---|---|
| Rozmiar | 16*2.7 cm, 300 ml |
| Ekologiczny | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Nazwa produktu | Przenośny, wielokrotnie używalny, chłodniejszy zbiornik do piwa, lodowa cegła, 90 ml, superabsorbent |
|---|---|
| Wielkość | 20 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Pojemność | 270ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |