| Nazwa produktu | Chillery chłodne, chłodniejsze opakowanie na lunch zastępują torbę termiczną z wewnętrznym żelem chł |
|---|---|
| Rozmiar | 15*9*2 cm, 220 ml |
| Pojemność | 220ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | OEM 220 ml bez bpa z twardego plastiku żelowa lodówka chłodząca niebieska lodowa zimna paczka dla dz |
|---|---|
| Rozmiar | 15*9*2 cm, 220 ml |
| OEM | TAk |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | HDPE Super Mini izolowany uchwyt na puszkę piwa z gumowym pierścieniem |
|---|---|
| Rozmiar | 6,4 * 1,5 cm, 45 ml |
| Typ | bezludny |
| Stosowanie | Piwo |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | 2-8 C Łańcuch chłodniczy z kontrolą niskiej temperatury PU-VIP Medical Cooler Box |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 38,2*38,2*38,2 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 30*30*30 cm |
| Pojemność | 27L |
| Waga | 2,03 kg |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 100 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | 16,5 * 7,4 * 2 cm Instant Cool Bag Pakiety lodowe Ice Gel Pack Twardy plastik wielokrotnego użytku |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Rozmiar | 26,5 * 9,7 * 4,2 cm lub dostosowane |
|---|---|
| Pojemność | 650ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Kolor | CZERWONY NIEBIESKI ŻÓŁTY |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Chłodziarka do mleka z zamrażarką, plastikowa skrzynka na lód, utrzymująca świeżość z certyfikatem F |
|---|---|
| Rozmiar | 20,5*10*5,5 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |