| Nazwa produktu | Wypełnione wodą pakiety lodowe do zamrażarki Chłodziarki do lodu z cegieł do torebek chłodzących |
|---|---|
| rozmiar | 18 * 10,5 * 3 cm lub dostosowane |
| OEM | tak |
| Pojemność | 450 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Hurtownie 6.4 * 1.5 cm Mini BPA Free Round Cold Gel Ice Pack Holder do chłodziarki do piwa |
|---|---|
| rozmiar | 6,4 * 1,5 cm, 45 ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Stosowanie | Piwo, wino, napoje |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rodzaj | 700 tkanina oxford Izolowana najfajniejsza chłodna skrzynia na lód do transportu szczepionek medyczn |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 46*30,5*35 cm |
| Pojemność | 24L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Nazwa produktu | 2-8 C Niskotemperaturowy łańcuch chłodniczy PU-VIP Medical Cooler Box |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 38,2 * 38,2 * 38,2 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 30*30*30 cm |
| Pojemność | 27L |
| Waga | 2,03 kg |
| Nazwa produktu | Cool Bag Okłady z lodu Żel Zimny PCM Materiał zmieniający fazę do torebek / pudełek chłodzących |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | 200 ml plastikowa torba chłodząca wielokrotnego użytku okłady z lodu zimne okłady z zamrażarką z pły |
|---|---|
| Wielkość | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml cienkich woreczków chłodzących wielokrotnego użytku do zgrzewania ultradźwiękowego c |
|---|---|
| ROZMIAR | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | Plastikowa zamrażarka do żywności o okrągłym kształcie Uchwyt na piwo Żelowe kostki lodowe do torby |
|---|---|
| rozmiar | 8,8 * 2 cm, 100 ml |
| Przyjazne dla środowiska | tak |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Niestandardowe przenośne słodkie paczki lodu o pojemności 300 ml Zamrażarki do pudełek na lunch i to |
|---|---|
| Rozmiar | 16*2.7 cm, 300 ml |
| Ekologiczny | tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |