| Nazwa produktu | BPA Free Hard Shell HDPE Plastic 200Ml Cool Bag Ice Packs Cooler Ice Bricks |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA płyta z twardego plastiku wielokrotnego użytku z zimnym lodem z nadrukowanym |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Nazwa produktu | Dostosuj kostkę lodu do lodówki do lodówki zastępującej lód do lodówki |
|---|---|
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 200 ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Zestaw chłodzący do lodówki chłodzącej lunch wielokrotnego użytku OEM bez BPA z płytą eutektyczną do |
|---|---|
| rozmiar | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Nazwa produktu | Przenośna mini torba chłodząca dla dzieci wielokrotnego użytku w kształcie fali na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Sztywne plastikowe kostki lodu wielokrotnego użytku klasy spożywczej, torby chłodzące do pojemników |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Dwuotworowe opakowania na lód wielokrotnego użytku do lodówek, nietoksyczna torba na lód do pojemnik |
|---|---|
| ROZMIAR | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rodzaj | 700 tkanina oxford Izolowana najfajniejsza chłodna skrzynia na lód do transportu szczepionek medyczn |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 46*30,5*35 cm |
| Pojemność | 24L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Nazwa produktu | Food Grade 350g twardy pojemnik na lód z tworzywa sztucznego Cooler Slim Ice Packs na piknik |
|---|---|
| rozmiar | 16 * 16 * 1,4 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Żel do zamrażania bez BPA Wielokrotnego użytku Cool Cooler Ice Pack do torby na lunch do przechowywa |
|---|---|
| rozmiar | 16 * 16 * 1,4 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |