| Rozmiar | 33,5*15,5*2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | Duża składana skrzynka chłodnicza z izolacją obrotową do transportu szczepionki krwi |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Torba z tkaniny Oxford |
| Materiał wewnętrzny | Materiał wewnętrzny |
| Rozmiar zewnętrzny | 1060*770*710mm |
| Rozmiar wewnętrzny | 930*640*580mm |
| Nazwa produktu | Dostosuj kostkę lodu do lodówki do lodówki zastępującej lód do lodówki |
|---|---|
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 200 ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Niestandardowe przenośne słodkie paczki lodu o pojemności 300 ml Zamrażarki do pudełek na lunch i to |
|---|---|
| Rozmiar | 16*2.7 cm, 300 ml |
| Ekologiczny | tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | OEM 220 ml bez bpa z twardego plastiku żelowa lodówka chłodząca niebieska lodowa zimna paczka dla dz |
|---|---|
| Rozmiar | 15*9*2 cm, 220 ml |
| OEM | TAk |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Rozmiar | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku długotrwałe zestawy do zamrażania na zimno do lodówki, torby na lunch, plecaki |
|---|---|
| Rozmiar | 22,5 * 13,5 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Pojemność | 500ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |