| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 21 * 10 * 5,2 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Nazwa produktu | Dostosuj bezpieczne i nietoksyczne wielokrotnego użytku wkłady chłodzące z materiału PCM zmieniające |
|---|---|
| Wielkość | 17,8*12,2*1,2 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | 600 ml wielokrotnego użytku płyta grzewcza eutektyczna z tworzywa sztucznego HDPE pojemniki na lód d |
|---|---|
| Wielkość | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Kod Hs | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 21 * 10 * 5,2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 13x3cm |
|---|---|
| Waga | 280G |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 16,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |