| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm; 18,3 * 11,2 * 1,6 cm; 19 * 12,5 * 1 cm; można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 25,8*19,2*3,8 cm; 20*16,6*3,8 cm; 15,7*10,3*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g, 750g, 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Specyfikacja | 13,5 * 13,5 * 2 cm, 200 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |