| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 12.2*12.2*2 cm |
|---|---|
| Waga | 180g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 32.5*22.5*3cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |
| rozmiar | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | SOK ROŚLINNY |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| ROZMIAR | 14,3*7,7*3,8 cm;17,3*9,8*3,8 cm;21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 280g, 450g, 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |