| Wielkość | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Nazwa produktu | Food Grade 350g twardy pojemnik na lód z tworzywa sztucznego Cooler Slim Ice Packs na piknik |
|---|---|
| rozmiar | 16 * 16 * 1,4 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| rozmiar | 21 * 10 * 5,2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Cool Bag Okłady z lodu Żel Zimny PCM Materiał zmieniający fazę do torebek / pudełek chłodzących |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Specyfikacja | 13,5 * 13,5 * 2 cm, 200 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |