| Nazwa produktu | Bez BPA Przechowywanie żywności Długotrwałe okłady z lodu Torba chłodząca Ice Bricks Materiał wewnęt |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Mini Slim Foot Pad Shape Gel Toddler Ice Pack Bloki lodu do wielokrotnego zamrażania |
|---|---|
| Rozmiar | 14*7,5*1 cm |
| Pojemność | 90ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał | HDPE+SAP |
| Rozmiar | 37,2*21,2*5,2 cm |
|---|---|
| Waga | 1600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Wewnątrz płyn | Super chłonny sok polimerowy |
| Zabarwienie | niebieski kolor, można dostosować |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480G |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 18*13*3cm |
|---|---|
| Waga | 450g / SZT. |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | 16,5 * 7,4 * 2 cm Instant Cool Bag Pakiety lodowe Ice Gel Pack Twardy plastik wielokrotnego użytku |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Nazwa produktu | Opakowanie na lód PCM o pojemności 1500 ml z ekologicznego materiału HDPE do transportu żywności i l |
|---|---|
| Wielkość | 290 * 250 * 30 mm lub dostosowane |
| Pojemność | 1500ML |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Wielokrotnie używane torby chłodzące typu twardego, plastikowe opakowania lodowe, żelowe bloky zamra |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Zdrowa żywność klasy Piękne opakowanie do lodu wielokrotnego użytku dla dzieci Kształt zwierząt Małe |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm, 210 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Nazwa produktu | 18.6*10.3CM PCM Ice Pack Brick do przechowywania i transportu medycznego |
|---|---|
| Wielkość | 18,6*10,3 cm, 22,5*13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |