| Wielkość | 14.5*14.8*2.8 cm |
|---|---|
| Waga | 370g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | twarda plastikowa powłoka żelowa z lodem dla fanów |
|---|---|
| rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | OEM Plastikowy kolorowy wentylator chłodnicy powietrza 400g do letniego chłodzenia |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Żelowy worek na lód z twardej plastikowej skorupy dla fanów |
|---|---|
| ROZMIAR | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400G |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | Długotrwała torba chłodząca wielokrotnego użytku Ice Slim Lunch Gel Ice Pack do świeżej żywności |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Rozmiar | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
|---|---|
| waga | 250g / 500g |
| Materiał zewnętrzny | nylon spożywczy PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować |