| Nazwa produktu | Bpa Free 100ML wielokrotnego użytku Mini kształt jabłka Śliczne opakowania lodu Plastikowa cegła lod |
|---|---|
| Rozmiar | 10*2 cm, 100 ml |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 11,57 * 11,57 * 4,46 cm |
|---|---|
| Waga | 360g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | pcm |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| ROZMIAR | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
|---|---|
| Waga | 250g/500g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować; |
| Rozmiar | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
|---|---|
| Waga | 250g/500g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować; |
| Rozmiar | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
|---|---|
| Waga | 250g/500g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować; |
| Nazwa produktu | Niestandardowe 100 ml Piękne kolorowe kształty jabłek Cool Cool Cooler Slim Ice Packs na lunch box |
|---|---|
| rozmiar | 10 * 2 cm, 100 ml lub niestandardowe |
| OEM | tak |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku długotrwałe zestawy do zamrażania na zimno do lodówki, torby na lunch, plecaki |
|---|---|
| Rozmiar | 22,5 * 13,5 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Pojemność | 500ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |