| Nazwa produktu | Przenośny, wielokrotnie używalny, chłodniejszy zbiornik do piwa, lodowa cegła, 90 ml, superabsorbent |
|---|---|
| Wielkość | 20 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Niestandardowe ekologiczne kolorowe bloki lodu do fajnych pudełek 100 ml w kształcie jabłka |
|---|---|
| Rozmiar | 10*2 cm, 100 ml |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Chłodziarka do mleka z zamrażarką, plastikowa skrzynka na lód, utrzymująca świeżość z certyfikatem F |
|---|---|
| Rozmiar | 20,5*10*5,5 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| Nazwa produktu | Plastikowy żel lodowy do wtrysku spożywczego z zamrażarką do chłodzenia piwa |
|---|---|
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Puder chłodzący |
| Nazwa produktu | Przenośny chłodziarz do piwa HDPE z żelem chłodzącym do aktywności na zewnątrz |
|---|---|
| Wielkość | 5,8*2,4 cm, 60 ml |
| Rodzaj | bezludny |
| Użycie | Piwo |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | Hurtownie 6.4 * 1.5 cm Mini BPA Free Round Cold Gel Ice Pack Holder do chłodziarki do piwa |
|---|---|
| rozmiar | 6,4 * 1,5 cm, 45 ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Stosowanie | Piwo, wino, napoje |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | HDPE Super Mini izolowany uchwyt na puszkę piwa z gumowym pierścieniem |
|---|---|
| Rozmiar | 6,4 * 1,5 cm, 45 ml |
| Typ | bezludny |
| Stosowanie | Piwo |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |