| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Dostosuj chłodziarkę do wody z tworzywa sztucznego HDPE z atestem spożywczym do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Wielkość | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600 ml |
| Kolor | Można je dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny żel chłodzący PCM, bezpieczny dla żywności - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| ROZMIAR | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny, bezpieczny dla żywności żel chłodzący PCM - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| Wielkość | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400G |
| Kolor | Można je dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośne opakowania wielokrotnego użytku Nylon Cooler PCM Gel Ice Pack na świeże jedzenie |
|---|---|
| rozmiar | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | Zdrowa żywność klasy Piękne opakowanie do lodu wielokrotnego użytku dla dzieci Kształt zwierząt Małe |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm, 210 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm lub dostosowane |
|---|---|
| Pojemność | 380ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Kolor | CZERWONY NIEBIESKI ŻÓŁTY |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |