| rozmiar | 22,5x18,5x3,5cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Rozmiar | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 22 * 16,5 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 52,5 * 32,8 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny żel chłodzący PCM, bezpieczny dla żywności - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| ROZMIAR | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Wolny od BPA żelowy worek chłodzący wielokrotnego użytku PCM z przemianą fazową do transportu szczep |
|---|---|
| Rozmiar | 31*28,5*3 cm |
| objętość | 2000ml |
| Stosowanie | Piwo, uchwyt na puszkę do wina |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |