| Wielkość | 12,2*12,2*2cm |
|---|---|
| Waga | 180 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Duże okrągłe zestawy grzewcze z materiału PCM do przemiany fazowej wielokrotnego użytku dla zwierząt |
|---|---|
| rozmiar | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| OEM | tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa PP |
| Nazwa produktu | 1100ml Okrągłe pakiety ciepła wielokrotnego użytku Pcm Kuchenka mikrofalowa dla zwierząt domowych |
|---|---|
| ROZMIAR | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| Oem | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa sztucznego PP |
| Rozmiar | średnica: 21,5 cm, grubość: 2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 730g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Cool Bag Ice Packs Fit & Fresh Slim wielokrotnego użytku chłodzący żel chłodzący do żywności na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | Duża plastikowa kostka lodu wielokrotnego użytku z niebieskim żelem z certyfikatem CE / FDA |
|---|---|
| rozmiar | 17,5 * 11,5 * 1 cm lub niestandardowe |
| OEM | tak |
| Przyjazne dla środowiska | tak |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | 25 * 20 * 1 cm Ultra Thin Gel Ice Pack do żywności, kostka lodowa wielokrotnego użytku do torby chło |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |