| ROZMIAR | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | karton |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | karton |
| Wielkość | 40*20*4.1 cm |
|---|---|
| Waga | 3000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Długotrwałe rozgrzewające okrągłe opakowania wielokrotnego użytku spożywczego do torby termicznej na |
|---|---|
| rozmiar | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| OEM | TAk |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa sztucznego PP |
| Rozmiar | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 34,8 * 22,4 * 3 cm |
|---|---|
| waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |