| Wielkość | 32.5*22.5*3cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wewnątrz płyn | Super chłonny polimer, CMC, PCM |
| Zabarwienie | niebieski |
| Rozmiar | 22,5x18,5x3,5cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 20,3*20,3*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 760g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 37,2*21,2*5,2 cm |
|---|---|
| Waga | 1600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Wewnątrz płyn | Super chłonny sok polimerowy |
| Zabarwienie | niebieski kolor, można dostosować |
| rozmiar | 16.5 * 10.2 * 3 cm; 19.5 * 12 * 3 cm 19.5 * 17.2 * 3 cm; 23.5 * 19.5 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g; 450g; 750g; 1000g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| ROZMIAR | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |