| rozmiar | 19*12*1.5 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 20,3*20,3*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 750G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 22,5x13,5 |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować |
| Wielkość | 38,5*20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Rozmiar | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| Rozmiar | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 1200g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | Chillery chłodne, chłodniejsze opakowanie na lunch zastępują torbę termiczną z wewnętrznym żelem chł |
|---|---|
| Rozmiar | 15*9*2 cm, 220 ml |
| Pojemność | 220ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Rozmiar | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 17,2 * 11,5 * 1 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Może być dostosowany |