| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm / 16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500ml / 350ml / 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| ROZMIAR | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | HDPE Plastikowy materiał zmieniający fazę PCM Ice Gel Pack Duży do lodówki |
|---|---|
| ROZMIAR | Dostosuj |
| Pojemność | Dostosuj |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał zmiennofazowy PCM |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie SAP / CMC / PCM |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 40*20*4.1 cm |
|---|---|
| Waga | 3000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rozmiar | 26,8*14,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 750g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 19*12*1.5 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |